Apsveicam!

 

Vecumnieku vidusskolas pedagoģi.

bilde

2017./2018. m.g. skolā strādā 62 pedagogi.

bilde Aivars Ķiņķevskis
Direktors, informātika
Pieņemšanas laiks
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 15.00-17.00 Direktora kab.
Trešdiena 15.00-17.00 Direktora kab.
Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Ceturtdiena 15.10-15.52 informātikas kab.

Ingrīda Tamane
Direktora vietniece mācību darbā, ģeogrāfija
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Ceturtdiena 15.04 – 15.40 4.

Rolanda Ķiņķevska
Direktora vietniece mācību darbā, krievu valoda
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Ceturtdiena 15.04 – 15.40 11.

Sanita Roga
Direktora vietniece ārpusstundu darbā, ekonomika, sociālās zin.
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Trešdiena 15.00 - 16.06 Fiizkas kab.

Daiga Alde
Direktora vietniece - pirmsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
     

Aldona Alenčika
Fizika
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Piektdiena 14.10-15.52 Fizikas kab.

Ilze Cīrule
Ķīmija, bioloģija
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 14.20-16.02 6.

 

Bilde Anita Čerpinska
Sākumsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 8.20-8.50 2.b kl.telpa
Otrdiena

8.20-8.50

14.00 - 14.30

2.b kl.telpa
Ceturtdiena 14.30-15.00 2.b kl.telpa

Darja Ciunele
Krievu valoda
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 14.10-16.40 11.

Bilde Natālija Čudare
Matemātika
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Trešdiena 13.30-16.18 2.

Rudīte Dambeniece
Matemātika
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Ceturtdiena 13.30-15.42 16.

Zoja Demeškeviča
Sākumsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 14.30 – 15.00 Angļu val.
Otrdiena 14.30 – 15.00 Angļu val.
Piektdiena 13.20 - 14.20 Angļu val.

Ivanda Ieveniece
Sākumsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Trešdiena 14.00 – 15.00 2.a kl. telpa
Ceturtdiena 14.00 – 14.50 2.a kl. telpa

Bilde Ligita Iubule
Sākumsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Trešdiena

8.20 - 8.50

14.00 - 14.30

1.b. kl. telpa
Ceturtdiena 8.20 - 8.50 1.b. kl. telpa

Inga Jankauska
Angļu valoda
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 14.30 – 16.48 14.

Sarmīte Gausiņa-Elksne
Latviešu valoda un literatūra
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 14.10-16.10 fiz.kab.

  Iveta Evarte
Vēsture
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Trešdiena 14.20-17.08 15.

Zaiga Jēgere
Mūzika
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Otrdiena 14.10-14.50 5.

  Iveta Klīdzēja
Angļu valoda
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Otrdiena 14.10- 15.10 13.
Piektdiena 15.00 - 15.36 13.

Bilde Jēkabs Klīdzējs
Informātika
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Piektdiena 15.00-15.48 Informātikas kabinets

Bilde Anda Kuzma
Bioloģija, sociālās zinības, dabaszinības
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Trrešdiena 14.20 – 16.32 18
Piektdiena 13.30 – 14.10 18

Līga Macarovska
Sports
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 15.00 – 17.18 Sporta zāle

Jānis Plūme
Informātika, mājturība un tehnoloģijas
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 15.00-15.54 informātikas kab.
Tre;sdiena 15.00-16.00 mājturības kab.
Ceturtdiena 15.00 - 16.00 mājturības kab.

Andra Rušmane
Mājturība un tehnoloģijas
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 15.10 – 17.28 5.

Agita Seglicka
Matemātika
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Trešdiena 14.20 - 16.20 1.

Ingrīda Segliņa
Latviešu valoda un literatūra
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Trešdiena 13.20 – 14.38 10.
Ceturtdiena 14.20 – 15.38 10.

Bilde Ina Sirmoviča
Sākumsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 14.00 – 14.46 4.a kl. telpa
Ceturtdiena 14.00 - 14.30 4.a kl. telpa
Piektdiena 14.00 - 14.30 4.a kl. telpa

Bilde Anda Sproģe
Vizuālā māksla
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Trešdiena 14.30 – 15.42 5.

Bilde Dace Starta
Mūzika
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Otrdiena

8.00 – 8.36

13.10 - 14.10

mūzikas kab. .
Ceturtdiena 14.10 – 14.58 5.

Dita Starta
Ģeogrāfija
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Trešdiena 15.05 4.kab.

Aija Staškeviča
Sākumsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 14.00 – 14.30 1.a kl. telpa
Otrdiena 14.00 – 14.30 1.a kl. telpa
Trešdiena 14.00 - 14.35 1.a kl. telpa

Bilde Vera Strogonova
Sākumsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 14.30 – 15.00 4.b kl. telpa
Trešdiena 14.30 – 15.00 4.b kl. telpa
Ceturtdiena

8.00 - 8.50

14.30 - 15.00

4.b kl. telpa

Aija Vanaga
Sākumsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Otrdiena 8.00 – 8.20 3.a kl. telpa
Trešdiena 8.00 – 8.20 3.a kl. telpa
Ceturtdiena

8.00 - 8.20

14.00 - 14.35

3.a kl. telpa

Solveiga Vītola
Latviešu valoda un literatūra
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 14.20 – 16.32 3.

  Rinalds Zariņš
Sports
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Pirmdiena 15.00 – 17.36 Sporta zāle

Antra Zikova
Sākumsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Otrdiena 8.00 – 8.30 3.b kl. telpa
Trešdiena

8.12 – 8.30

14.00 - 14.30

3.b kl. telpa
Ceturtdiena 8.20 – 8.50 3.b kl. telpa

Inga Zvilna
Ģeogrāfija
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
Otrdiena 14.10 – 15.10 4. kab.
Trešdiena 14.10 - 14.22 4. kab.

Ligita Briede
Pirmsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
     

Dace Landorfa
Pirmsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
     

Līga Bikmane
Pirmsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
     

Bilde Aija Matuzeviča
Pirmsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
     

Bilde Zaiga Miķelsone
Pirmsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
     

Lilija Peterāne
Pirmsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
     

Līga Pūķe
Pirmsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta
     

Marika Ušecka
Pirmsskola
Pieņemšanas laiks / Konsultācijas:
Diena Laiks Kabinets/Vieta