Apsveicam!

 

 

Patīk skaistais? Piebiedrojies!

Sena indiešu gudrība māca : ja tev ir divi naudas gabali, par vienu nopērc ziedus, bet par otru – maizi. Tātad garīgās vērtības līdzsvarā ar materiālajām.

Kas tad ir Floristika?

  • Floristika – lietišķās mākslas veids, kas efektīvi paceļ telpas, mājas, pagalma estētiskās kvalitātes līmeni.
  • Floristika – nacionālās mākslas veids, jo kopj nacionālās tradīcijas, dažādu gadskārtu svētku svinēšanu, saimes, ģimenes svinības.
  • Floristika – moderna mākslinieciskās radīšanas forma.
  • Floristika – ziedu kārtošanas māksla.

Jau septīto gadu mūsu skolā darbojas Floristikas pulciņš. Šo gadu ritumā piedzīvots gan ikdienas sūrums, gan koši svētku brīži. Esam veidojuši izstādes – skolā, pagastā, novadā,  noformējuši telpas, devušies plenēros, rādījuši paraugdemonstrējumus un pat 2011. gadā piedalījušies Rīgas domes un Rīgas Dabaszinību skolas organizētajā izstādē – konkursā „ Egles rota  „, kur 200 skolēni no visas Latvijas eksponēja savus darbus. Mūsu vidusskolas 8.a klases skolniece Una-Unigunde Gargurne ieguva godpilno 3. vietu, bet Sintija Veselova 10. klase ierindojās A grupā. Draudzīgs florista rokas spiediens, diplomi un dāvanas no Rīgas domes un paldies par lielisko startu meitenēm.

Ja vēlies sevi radoši pilnveidot, attīstīt prasmes un kreatīvu domāšanu, radīt svētkus sev un citiem Floristikas pulciņš gaida Tevi katru ceturtdienu no plkst. 13.40 ēdamtelpā.