Apsveicam!

Starpnovadu latviešu valodas olimpiādē:

  • Dace Gasūne - 2. vieta

Starpnovadu ekonomikas olimpiādē:

  • Dace Gasūne - 3. vieta
  • Annija Tamane - Atzinība

Starpnovadu krievu valodas olimpiādē:

  • Oļegs Kozlovs - 2. vieta
  • Niks Berlinskis - 3. vieta

Starpnovadu 4. klašu matemātikas olimpiādē:

  • Emīlija Bračka - Atzinība
  • Adrians Siliņš - Atzinība

Starpnovadu matemātikas olimpiādē:

  • Laura Libere - 1. vieta
  • Rūta Ansone -2. vieta
  • Dace Gasūne - 3. vieta

Starpnovadu fizikas olimpiādē:

  • Gerda Gustsone - 1. vieta
  • Edgars Alde -2. vieta
  • Dace Gasūne - 2. vieta
  • Roberta Paula Tomsone - Atzinība

Starpnovadu koka un metāla tehnoloģijas olimpiādē:

  • Niks Berlinskis - 3. vieta
  • Pēteris Vietnieks - Atzinība
  • Vents Vājeiks - Atzinība

Starpnovadu tekstila tehnoloģijas olimpiādē:

  • Rūta Ansone - 1. vieta
  • Viktorija Trofimčuka - 2. vieta
  • Liene Emīlija Miķelsone - 3. vieta
  • Agnese Klipa - Atzinība

Starpnovadu latviešu valodas olimpiādē:

  • Gerda Gustsone - 1. vieta
  • Katrīna Lavrinoviča - Atzinība

Starpnovadu vēstures olimpiādē:

  • Gerda Gustsone - 2. vieta

Starpnovadu bioloģijas olimpiādē:

  • Laura Libere - 2. vieta
  • Annija Tamane - 1. vieta
  • Pīters Patriks Sprūds - 2. vieta
  • Dace Gasūne - Atzinība

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē:

  • Artūrs Drevinskis - 3. vieta
  • Pīters Patriks Sprūds - 2. vieta
  • Artis Circenis - Atzinība

 

Sveicam novada uzvarētājus futbolā!

Piektdien, 6.oktobrī Vallē norisinājās Vecumnieku novada sacensības futbolā, lietaino laikapstākļu dēļ šīs sacensības notika sporta hallē, nevis ārā apstākļos.

Mūsu Vecumnieku vidusskolas jaunie futbolisti, nepiedzīvojot nevienu zaudējumu, izcīnīja 1. vietu.

Pirmajā spēlē mūsu komanda ar 3:0 uzvarēja Misas vidusskolas komandu, otrajā spēlē sīvā cīņā ar 2:1 tika pārspēta Valle, nākošajā spēlē ar 2:0 tika pārspēta Skaistkalnes vidusskolas komanda un pēdējā spēlē ar 2:0 pāriecinoši tika apspēlēta Mazzalves komanda.

Mūsu zēni izcīnot 1. vietu turnīrā, nodrošinājā tiesības tālāk pārstāvēt skolu Zemgales reģiona sacensībās.

Komandā spēlēja: Kārlis Kalniņš, Marks Mednis, Ralfs Valts Seglickis, Niklāvs Neimanis, Aksels Neimanis, Edvarts Igaunis, Henriks Rikters un Roberts Klipa.

 

Skolotājs Rinalds Zariņš