Apsveicam!

 

 

Bērnu žūrija

Šajās dienās noslēdzas lasīšanas veicināšanas programmas Bērnu un jauniešu žūrijas 2016  grāmatu kolekcijas vērtēšana. Šajā programmā iesaistījās aktīvākie lasītāji, grāmatu eksperti.

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatu kolekcijā ir jaunākās, interesantākās un aktuālākās grāmatas. Tajā ir gan oriģinālliteratūra, gan dzeja, gan tulkotā literatūra, kas lasītājiem dod iespēju lasīt, vērtēt un bagātināt savu pieredzi dažādos literatūras žanros.

 Šajā projektā piedalās tūkstošiem lasītāju visā valstī, tas darbojās jau sešpadsmito gadu. Mūsu skola šajā projektā piedalās trešo gadu. Šogad ekspertu vērtēšanai bija nodotas katrai vecuma grupai sešas grāmatas.

Lasīšanas maratona noslēgumā čaklākie lasītāji, žūrijas eksperti tikās skolas bibliotēkā , lai kopīgi vērtētu šī gada veikumu.

Sākumskolas skolēnu vērtējumā atzinību izpelnījās  J. Zvirgzdiņa grāmata „Lauvas rūciens” un Timmo Parvela grāmata ” Ella un viņas draugi”.

Vidējā vecumposma lasītāji viennozīmīgi augstu vērtēja  kaķa Timija un ūdeļpuikas Simona , piedzīvojumus un neparastos pavērsienus Henrika Tamma grāmatā „Nindzja Timijs un nozagtie smiekli”.

Lasīšana ir  milzīga vērtība, kas padara mūs bagātākus!

Uz tikšanos skolas bibliotēkā!

 

Skolas bibliotekāre Sarmīte Vēvere