Apsveicam!

 

 

Skolas diena 2016.

Atsaucoties LIZDA aicinājumam Saeimas, pašvaldību deputātus, nozaru ministrus no 26.septembra līdz 7.oktobrim piedalīties akcijā „Skolas diena 2016” 12. Saeimas deputāts Rihards Melgailis piektdien, 7.oktobrī viesojās Vecumnieku vidusskolā.

    Deputāts piedalījās 10.klases ģeogrāfijas stundā “Domā globāli, rīkojies lokāli” un 4.b klases mūzikas stundā, kopā ar skolēniem pusdienoja skolas ēdnīcā, vidusskolēnus iepazīstināja ar darbu Saeimā, skaidrojot, kādi likumprojekti septembra mēnesī tikuši skatīti Saeimas komisijās un plenārsēdēs. R.Melgailis kā bijušais novada Domes deputāts, ļoti labi izprot situācijas atšķirības, kādas rodas likumu pieņemšanā Saeimā un to izpildīšanā pašvaldībās. Ar dažādiem piemēriem pamatoja, kāpēc Latvijas valstī ir jāizdara likumu grozījumi un jāpieņem arī  jauni likumi pat pēc 25 gadu gara neatkarības perioda.

     Pēcpusdienā deputāts tikās ar skolas pedagogiem un darbiniekiem, sarunājās par saviem jaunajiem darba pienākumiem, dalījās pārdomās par Saeimas darba organizāciju un izteica cerību, ka viņa 22 gadus ilgā darba pieredze pašvaldības vadīšanā būs noderīga Saeimas darbā.

 

Direktora vietniece I.Tamane