Apsveicam!

 

 

Vecumnieku vidusskolā 23.septembrī aizvadīta Olimpiskā diena 2016!

Pavisam Olimpiskajā dienā “Padod bumbu” piedalījās 534 dalībnieki , tai skaitā pirmskolas vecuma bērni kopā ar audzinātājām veica dažādus sportiskus uzdevumus. 1. – 12.kl grupā piedalījās 343 skolēni un 20 pedagogi. Dienas pirmajā pusē skolēniem bija jāveido uzmundrinoši plakāti ar saukli būt veseliem, stipriem un sportiskiem. Visi skolēni gatavoja vienotas komandas atpazīšanas zīmes, domāja komandas nosaukumus, veltīja dzejoli sportam un kopīgi fotografējās – radošās, sportiskās fotogrāfijās. Vecāko klašu skolēni veidoja video pamācību veselīgam dzīvesveidam.

Olimpiskās dienas otrā daļa tika atklāta ar Olimpiskā karoga ienešanu un, skanot LOK himnai, godalgotie Vecumnieku vidusskolas sportisti uzvilka karogu mastā. Karogam plīvojot skolēnus, sveica sporta skolotājs Rinalds Zariņš. Svētku uzrunās no Vecumnieku novada priekšsēdētājas vietnieka Jāņa Kovala un Vecumnieku sporta skolas direktora Ivara Spranča izskanēja vēlējumi – būt aktīviem, sportiskiem ne tikai šodien, bet arī ikdienā, kā arī lepoties ar mūsu skolas bijušo un esošo skolēnu sportiskajiem sasniegumiem valstī un ārpus tās robežām. Kā arī pašiem sasniegt sportiskās virsotnes nesot Vecumnieku novada vārdu pasaulē.

Pirms aizsākās spraiga cīņa starp klasēm dažādā sporta disciplīnās, visi kopīgi vingrojām Musiq pavadījumā!

Kā teica skolotājs Rinalds Zariņš: “Galvenais nav uzvarēt, bet gan CĪNĪTIES par uzvaru!” Neskatoties uz laika apstākļiem, kas mainījās no siltas saules līdz brāzmainam lietum dienas beigās, kas saliedēja sportot gribētājus, cīņas spars bija redzams ikviena skolēna acīs. Paldies skolēniem, kas nenobijās no rudenīgā laika un cīnījās līdz galam. Īpašs paldies sporta skolotājiem Līgai Macarovskai, Rinaldam Zariņam un skolotājam Jānim Plūmem.

Nobeigumā dažas radošas dzejas vārsmas.

Komanda “Melnie vilki” sacerēja

dzejoli “Sports ”
Sportosim mēs katru dienu
Pēc tam dzersim rasas pienu
Tā ik dienu sportojot
Gūsim prieku dzīvojot

Komanda “Sarkanbaltsarkanie surikāti” sacerēja dzejoli “Uzvara”
Volejbols ir forša spēle
Lokies tu kā sīka dēle.
Acīs, lai deg karsta kvēle
Pretiniekam, lai tiek mēle

 

Komanda “Tava mamma” sacerēja

dzejoli“Uzvar visi kas dara”
Šodien ārā laiciņš jauks
Sportot visus ārā sauks
Leksim tālu, skriesim ātri.
Būsim super brīnumrātni!
Volejbolā bumba lidos
Izbrīnu tas nesīs citos.
Virvi visiem spēkiem vilks
Process būs tas grūts un ilgs.
Gandarīti beigās būsim
Ieguvēji visi kļūsim.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rakstu sagatavoja Sanita Roga