Apsveicam!

 

 

Angļu valodas pēcpusdiena.

19.aprīlī Svešvalodu nedēļas ietvaros notika 5.-6.klašu angļu valodas pasākums, kas šogad bija veltīts profesiju tēmai. 5.a klases skolēni bija sagatavojuši priekšnesumus, atklājot dažādas neparastas profesijas ar interesantiem nosaukumiem angļu valodas skolotājas Zojas Demeškevičas vadībā.

5.b klase demonstrēja dažādu profesiju amata prasmes un kuriozus darba pārpratumus, prezentējot dialogus, kurus paši skolēni sarakstīja un iestudēja. Tika iesaistīti neparasti mākslinieciskās izteiksmes līdzekļi, specapģērbi, citi rekvizīti  un  savu priekšnesumu skolēni papildināja ar jautru profesiju dziesmu. „ 5.b klase ir ļoti talantīga, aktīva un mākslinieciski radoša. Uzskatu, ka mazie režisori un aktieri tikai izmēģina Baltās skolas skatuvi un nākamajā gadā mūs pārsteigs ar jau grandiozāku priekšnesumu!” uzskata 5.b klases angļu valodas skolotāja Inga Jankauska.

6.a un b klases skolēni ar angļu valodas skolotāju Ivetu Klīdzēju bija iepriekš angļu valodas stundās strādājuši, gan skatoties video par profesijām, gan pildot praktiskus uzdevumus un uzzinot profesiju dažādās nianses. Skolēni bija aktīvi meklējuši informāciju par savām nākotnes profesijām un ar aizrautību veidojuši krāsainas attēlu un zīmējumu kolāžas, par ko plašāk runāja stundās. Pasākumā skolēni prezentēja šos plakātus un pastāstīja, ka vēlētos kļūt par interjera dizaineri, vēstures muzeja gidu, ārstu, automehāniķi, koka izstrādājumu meistaru, vetārstu, frizieri, policistu, datorspeciālistu, vetārstu, pilotu, apģērbu dizaineri, mākslinieku, zirgkopi, bet daži vēl ir ceļā uz savas profesijas izvēli. Lai izkustētos, klases prezentācijas noslēgumā 6.a klases skolēni aicināja visus klātesošos pievienoties kopīgai dejai, kas deva pozitīvas emocijas.

 

Angļu valodas skolotājas Iveta Klīdzēja un Inga Jankauska