Apsveicam!

 

 

7.b klases skolniece Aiga Andra Dručka piedalās LTV1 spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”.

15.oktobrī Aiga Andra Dručka kopā ar klases audzinātāju Ingu Jankausku un 7. b klases atbalstītājiem devās uz Rīgu, lai piedalītos Latvijas televīzijas  raidījumā „Gudrs, vēl Gudrāks”.

Televīzijā ieradāmies bruņojušies ar labu noskaņojumu un līdzjutēju plakātiem, kurus 7.b klasei  palīdzēja sagatavot latviešu valodas skolotāja Dace Stavro.

Sākotnēji bijām uztraukušies visi, jo tā mums bija jauna pieredze, un arī parādīt savas zināšanas un aizstāvēt Vecumnieku vidusskolas godu- bija liels izaicinājums! Gaisotne televīzijā bija ļoti jauka, nepiespiesta un jautra. Visi bija draudzīgi, pacietīgi un priecīgi!

Aiga cīnījās godam un iekļuva to četru dalībnieku vidū, kas cīnījās par vietām lielajā finālā. Finālā Aiga mērojās spēkiem ar Zani Egli no Siguldas Valsts ģimnāzijas, Annu Lēni Zikmani no Rīgas Kultūru vidusskolas un Karīnu Kalniņu no Madonas Valsts ģimnāzijas.

Vecumnieku vidusskolai ir liels prieks un lepnums, ka pie mums mācās tik gudri bērni! Aigai no sirds novēlam būt tikpat gudrai un atkal doties pretī jauniem izaicinājumiem! Paldies vēlamies pateikt visiem skolotājiem, kas ar savu darbu un pieredzi palīdzēja Aigai sakrāt vajadzīgas zināšanas, lai ar labiem rezultātiem startētu TV spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”.

P.S. Raidījumu LTV1 varēs noskatīties 6. novembrī plkst. 19:05 vai zemāk norādītajā saitē http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/23.10.2015-gudrs-vel-gudraks.id58560i/

 

Inga Jankauska