Apsveicam!

 

Mācību olimpiāžu rezultāti 2011./2012.m.g.

Olimpiāde
Skolēns
Klase
Iegūtā vieta
Skolotājs
Starpnovadu bioloģijas olimpiāde

Rinalds Petjukēvičs

9.
1.
Anda Kuzma

Rihards Landorfs

12.
1.
Anda Kuzma

Ilze Pustenko

12.
3.
Anda Kuzma

Roberts Kļaviņš

9.
Atzin.
Anda Kuzma
Novadu angļu valodas olimpiāde

Kristīne Išankova

9.
3.
Inga Jankauska

Raivis Zaharāns

12.
2.
Kristīne Sokolovska

Dita Štaškeviča

10.
3.
Kristīne Sokolovska

Mārtiņš Grosbahs

12.
3.
Kristīne Sokolovska

Laura Adamāne

9.
3..
Inga Jankauska

Oskars Rullis

12.
Atzin..
Kristīne Sokolovska

Arnolds Karpinskis

9.
Atzin..
Inga Jankauska
Starpnovadu kulturoloģijas olimpiāde

Zane Gulbe

12.
1.
Andra Rušmane

Terēze Neliusa

11.
2.
Andra Rušmane
Starpnovadu krievu valodas olimpiāde

Gitana Kozlovska

12.
Atzin.
Rolanda Ķiņķevska

Edvards Kovaļenko

11.
Atzin.
Nadežda Kupča
Starpnovadu latvuešu valodas un literatūras olimpiāde

Ilze Jirjena

8.
3.
Sanita Igaune
Starpnovadu fizikas olimpiāde

Kalvis Ņikiforovs

10.
3.
Aldona Alenčika

Valts Ulmanis

9.
Atzin.
Aldona Alenčika
Starpnovadu matemātikas olimpiāde

Gunārs Danovskis

12.
2.
Aldona Alenčika

Kalvis Ņikiforovs

10.
3.
Rudīte Dambeniece

Raivis Zaharāns

12.
Atzin.
Aldona Alenčika

Dārta Drava

9.
Atzin.
Rudīte Dambeniece

Valts Ulmanis

9.
Atzin.
Rudīte Dambeniece
Starpnovadu latvuešu valodas 11.- 12. klasei olimpiāde

Terēze Neliusa

11.
Atzin.
Solveiga Vītola
Starpnovadu ķīmijas olimpiāde

Kalvis Ņikiforovs

10.
2.
Ilze Cīrule

Roberts Kļaviņs

9.
2.
Ilze Cīrule

Rinalds Petjukevičs

9.
Atzin.
Ilze Cīrule
Starpnovadu matemātikas olimpiāde 5. - 8. klasei.

Rūdolfs Agris Stilve

5.
1.
Natālija Čudare

Samanta Homiča

6.
1.
Natālija Čudare

Diāna Ivaškeviča

7.
1.
Rudīte Dambeniece

Pīters Patriks Sprūds

5.
Atzin.
Natālija Čudare

Laura Spurķe

6.
Atzin.
Natālija Čudare

Kristers Drevinskis

7.
Atzin.
Agita Seglicka
Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiāde.

Rihards Landorfs

12.
2.
Ingrīda Tamane

Kalvis Ņikiforovs

10.
3.
Ingrīda Tamane
Starpnovadu ekonomikas olimpiāde

Kalvis Ņikiforovs

10.
Atzin.
Sanita Roga
Starpnovadu vizuālās mākslas olimpiāde.

Annija Kuzma

2.
1.
Zoja Demeškeviča

Annija Tamane

4.
1.
Zoja Demeškeviča

Laura Adamāne

9.
1.
Anda Sproģe

Laura Libere

3.
2.
Zoja Demeškeviča

Krista Gargurne

4.
3.
Zoja Demeškeviča

Zane Sirmoviča

7.
3.
Anda Sproģe

Sabīne Ozoliņa

8.
3.
Anda Sproģe

Kristiāna Asare

1.
Atz.
Zoja Demeškeviča

Rebeka Vietniece

3.
Atz.
Zoja Demeškeviča

Mārtinš Pakers

6.
Atz.
Anda Sproģe

Niklāvs Ņikiforovs

8.
Atz.
Anda Sproģe
Starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiāde.

Egija Sladze

7.
1.
Andra Rušmane

Linda Pūķe

8.
3.
Andra Rušmane
Starpnovadu 4.klases kombinētā olimpiāde.

Edgars Alde

4.
1.
Aija Staškeviča

Roberta Paula Tomsone

4.
2.
Ligita Iubule