Apsveicam!

Starpnovadu latviešu valodas olimpiādē:

  • Dace Gasūne - 2. vieta

Starpnovadu ekonomikas olimpiādē:

  • Dace Gasūne - 3. vieta
  • Annija Tamane - Atzinība

Starpnovadu krievu valodas olimpiādē:

  • Oļegs Kozlovs - 2. vieta
  • Niks Berlinskis - 3. vieta

Starpnovadu 4. klašu matemātikas olimpiādē:

  • Emīlija Bračka - Atzinība
  • Adrians Siliņš - Atzinība

Starpnovadu matemātikas olimpiādē:

  • Laura Libere - 1. vieta
  • Rūta Ansone -2. vieta
  • Dace Gasūne - 3. vieta

Starpnovadu fizikas olimpiādē:

  • Gerda Gustsone - 1. vieta
  • Edgars Alde -2. vieta
  • Dace Gasūne - 2. vieta
  • Roberta Paula Tomsone - Atzinība

Starpnovadu koka un metāla tehnoloģijas olimpiādē:

  • Niks Berlinskis - 3. vieta
  • Pēteris Vietnieks - Atzinība
  • Vents Vājeiks - Atzinība

Starpnovadu tekstila tehnoloģijas olimpiādē:

  • Rūta Ansone - 1. vieta
  • Viktorija Trofimčuka - 2. vieta
  • Liene Emīlija Miķelsone - 3. vieta
  • Agnese Klipa - Atzinība

Starpnovadu latviešu valodas olimpiādē:

  • Gerda Gustsone - 1. vieta
  • Katrīna Lavrinoviča - Atzinība

Starpnovadu vēstures olimpiādē:

  • Gerda Gustsone - 2. vieta

Starpnovadu bioloģijas olimpiādē:

  • Laura Libere - 2. vieta
  • Annija Tamane - 1. vieta
  • Pīters Patriks Sprūds - 2. vieta
  • Dace Gasūne - Atzinība

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē:

  • Artūrs Drevinskis - 3. vieta
  • Pīters Patriks Sprūds - 2. vieta
  • Artis Circenis - Atzinība

 

Konkursu rezultāti 2011./2012.m.g.

Konkurss
Skolēns
Klase
Iegūtā vieta
Skolotājs
Zemkopības ministrijas konkurss "Mans mazais pārgājiens"

Visa klase

4.a
1.
Aija Staškeviča
Latvijas vēstures konkurss „Manai Latvijai”

Nensija Līvmane

Linda Pūķe

Niklāvs Ņiķiforovs

Mārtiņš Dombrovskis

8.
1.
Iveta Evarte
Konkurss "Skolēni eksperimentē"

Egija Sladze

Anastasija Jeļisejeva

Enija Gulbe

7.
2.
Ingrīda Tamane

Edgars Alde

Reinis Burkevics

Reinis Mikus Veismanis

4.a
3.
Aija Staškeviča

Vecumnieku novada vokālās mūzikas kunkurss „BALSIS”

8. - 12. klašu meiteņu ansamblis

2.
Dace Starta

„Zaļā josta” konkurss „Caur izpratni – aktīvai rīcībai”

Visa klase

10.
1.
Ilze Cīrule

Valsts karikatūru konkurss

Zane Gulbe

12.
3.
Anda Sproģe

Starpnovadu ekonomikas konkurss vidusskolēniem

Komanda

2.
Sanita Roga