Apsveicam!

Starpnovadu bioloģijas olimpiādē:

  • Laura Libere - 2. vieta
  • Annija Tamane - 1. vieta
  • Pīters Patriks Sprūds - 2. vieta
  • Dace Gasūne - Atzinība

Starpnovadu angļu valodas olimpiādē:

  • Artūrs Drevinskis - 3. vieta
  • Pīters Patriks Sprūds - 2. vieta
  • Artis Circenis - Atzinība

 

Konkursu rezultāti 2010./2011.m.g.

Konkurss
Skolēns
Klase
Iegūtā vieta
Skolotājs
LU FM fakultātes A.Liepas neklātienes matemātikas skolas valsts konkurs 4. klasēm ‘Tik vai ... cik?”

Pīters Patriks Sprūds

4.b
2.
Anita Čerpinska
LU FM fakultātes A.Liepas neklātienes matemātikas skolas valsts konkurs 4. klasēm ‘Tik vai ... cik?”

Rūdolfs Agris Stilve

4.a
Atzinība
Ivanda Ieveniece
Augstskolas „Turība”  valsts konkurss „Apstājies mirklī”

Laura Adamāne

Irena Saveļjeva

Jānis Jurgēvics

Guntis Bērziņš

Rinalds Petjukevičš

8.
Lielā balva
Nadežda Kupča
Augstskolas „Turība”  valsts konkurss „Apstājies mirklī”

Mārtiņš Dombrovskis

Alvis Zariņš

Liāna Zaiceva

Paula Baltace

Efeja Glinska

8.
2.
Nadežda Kupča
Augstskolas „Turība”  valsts konkurss „Apstājies mirklī”

Niklāvs Ņikiforovs

Alvis Mačukāns

Guntars Stilve

Dāvis Vēveris

Ivanda Rodņina

8.
Atzinība
Nadežda Kupča
Starpnovadu erudītu konkurss ekonomikā 10.-12.klasēm

Normunds Vucāns

Reinis Krēgers

Artis Burkevics

Jānis Grosbahs

Anda Dručka

12.b
2.
Sanita Roga
Reģionālā skolēnu ZPD konference

Zane Gulbe

11.
2
Anda Sproģe

Sindija Briča

12.b
2.
Ilze Cīrule

Anda Dručka

12.b
1.
Ingrīda Tamane
Latvijas 35. skolēnu zinātniskā konference

Zane Gulbe

11.
3.
Anda Sproģe

Sindija Briča

12.b
2.
Ilze Cīrule

Anda Dručka

12.b
3.
Ingrīda Tamane
Novada forums "Skolēni eksperimentē"

Reinis Burkevics

Edgars Alde

Annija Tamane

3.a
1
Aija Staškeviča
Novada vides izziņu spēļu konkurss.

Egija Sladze

Anastasija Jeļisejeva

Diāna Ivaškeviča

Kristīne Užule

6.
1
Ingrīda Tamane
Novada komandu konkurss Latvijas vēsturē.

Guntis Bērziņš

Roberts Jansons

Rinalds Petjukevičs

Valts Ulmanis

8.
2
Iveta Evarte
Novada radošo darbu konkurss veltīts Regīnai Ezerai.

Sintija Kuzma

9.b
2
Solveiga Vītola

Anda Dručka

12.
1
Ingrīda Segliņa

Terēze Neliusa

10.
3
Solveiga Vītola
Novada skatuves runas konkurss

Agnese Pūķe

1.b
Atzinība
Antra Zikova
Novada skatuves runas konkurss

Beāte Larionova

4.a
Atzinība
Ivanda Ieveniece